fototema tydne 18

Odstíny zelené | #fototematydne18

Nemůžu uvěřit, že už uběhl další týden, kdy jsme se společně soustředili na vzdání díků Zemi, jejím krásám, které nám odhaluje.

Já vím, že to říkám každé pondělí, nicméně mám z vás vážně radost. Z vašich fotek, které tvoříte pro fototémata týdne. Dnes jsem měla opravdu co dělat, abych vybrala pouhých 7 fotek z těch, které jste v průběhu minulého týdne sdíleli zejména na Instagramu s hashtagem #fototematydne17.

Díky samotné přírodě, na kterou jsem se minulý týden soustředila víc, díky Luci Fialové, která miluje odstíny zelené a díky libanonskému spisovateli Chalílu Džibránovi a jeho krátké parabole Oko jsem pro aktuální fototéma zvolila právě odstíny zelené.

Podívejte se ve videu na vybrané fotky a dovolte mi přečíst vám kousíček mé oblíbené knihy, ke které se často vracím právě k zamyšlení:

Pojďme si tedy všímat odstínů zelené, a to nejen v přírodě.

Nezapomeňte své fotky označovat hashtagem #fototematydne18, #jsemsmartograf, případně označte Smartografii, abych vaše fotky mohla vidět a třeba je sdílet v příštím videu. Bude mi potěšením, když se do této kreativní výzvy zapojíte, i s přáteli, kteří také fotí a chtěji zvýšit svou kreativitu 😉

Pokud vás zajímá zpětná vazba na vaše fotky mobilem nejen k tématu týdne, připojte se do rostoucí skupiny na Facebooku Mistři Smartografie.

Těším se na vaše fotky, jsem vděčná, že vás témata baví a hlavně, že tím všichni rozvíjíme nejen svou kreativitu, ale také posouváme hranice svého vlastního focení…

Mým cílem je podpořit ve vás kreativního ducha a nadšení z vašich výsledných fotek. Miluji jednoduchou fotografii černobílého světa, kterou najdete na mém Instagramu @life_in_streets
Komentáře
  • Nejnovější příspěvky
  • SPOJME SE NA FACEBOOKU
  • Instagram Feed
    Something is wrong.
    Instagram token error.
  • Rubriky
    • Žádné rubriky