vystava-pozvanka

Vernisáž 1. výstavy Smartografie je tu

Trvalo téměř 2 roky, než se Smartografie opravdu zrodila. Z myšlenky, přes první verzi webové stránky, až po právě vznikající komunitu nadšenců do mobilní fotografie. A už zítra nás čeká další významný milník v historii Smartografie – první výstava čistě mobilních fotografií, na kterou vás srdečně zvu. 

Právě se pracuje na posledních detailech, rámují se fotky, píšou se popisky a zítra dopoledne začneme plnit chomutovskou galerii Lurago, abychom v 17:00 mohli výstavu zahájit.

vystava-plakat

Když jsme dnes byli vyzvednout fotky, byli jsme opravdu nadšení. Uvidíte nejen klasické zarámované fotografie (vytištěné ve Fotoškoda), ale také úžasné čtvercové fotky na deskách, které už rámeček nepotřebují (vyrobené ve Vyvolej.to).

Těšit se zítra můžete nejen na fotky, ale také na krátký praktický workshop se 3 tipy, jak okamžitě zlepšit své fotky z mobilu, takže neváhejte a přijďte se podívat 🙂

A pokud jste příznivci hudeního umění, vaše ucho zítra potěší i Jirkov Sax Quartet.

Jirkov Sax Quartet

Mým cílem je podpořit ve vás kreativního ducha a nadšení z vašich výsledných fotek. Miluji jednoduchou fotografii černobílého světa, kterou najdete na mém Instagramu @life_in_streets
Komentáře
  • Nejnovější příspěvky
  • SPOJME SE NA FACEBOOKU
  • Instagram Feed
    Something is wrong.
    Instagram token error.
  • Rubriky
    • Žádné rubriky