VÝSTAVA FOTOGRAFIÍ Z MOBILU LUCIE STŘÍBRSKÉ

#JSEMSMARTOGRAF A TY?

Zveme vás na historicky první výstavu fotografií Smartografie – přímo z rukou Lucie Stříbrské, zakladatelky Smartografie.

19. 10. - 22. 11. 2017
V GALERII LURAGO V CHOMUTOVĚ

Smartografie je místem, které inspiruje k akci ty, kteří chtějí dát svému chytrému mobilu šanci zachytit kouzlo libovolného okamžiku. Odtud pochází hashtag #jsemsmartograf používaný napříč platformami sociálních sítí, který identifikuje fotografie, které byly zachyceny práve fotoaparátem v mobilu.

VERNISÁŽ S KRÁTKÝM WORKSHOPEM PROBĚHNE 19. 10. 2017 V 17:00

Pokud si nechcete jen prohlédnout fotky, máte možnost odnést si z vernisáže také 3 základní praktické tipy, jak pořizovat svým mobilním telefonem lepší fotky. Proto si nezapomeňte svůj nabitý mobil s dostatkem volné paměti pro focení :)

KDO JE LUCIE STŘÍBRSKÁ?

Fotografie je se mnou velmi intenzivně prakticky celý život. Není divu, že se stala mou velkou vášní, když jsem vyrůstala v prostředí, kde byl fotoaparát všudypřítomný. Vážněji jsem se focení začala věnovat s nákupem prvního digitálního kompaktu před téměř dekádou. Začala jsem objevovat, zjišťovat a učit se praxí. Našla jsem si největší oblibu v černobílé fotografii. Jen se mění přístroje v rukách, černobílé vnímání světa však zůstává. Jsem zastáncem toho, že nejlepší fotoaparát je ten, který mám v daném okamžiku v ruce. A ano, dnes je to právě chytrý telefon, který mám stále u sebe.

Po několika úspěšných živých kurzech, které jsem vedla, jsem pochopila, že úplně každý se dokáže naučit tvořit fotky, které se líbí. Ráda si prohlížím fotky ostatních a mám ohromnou radost, když jednoduchou radou nebo tipem dokážu pomoci ostatním, aby i oni byli ze svých fotek nadšení.

Lucie na Instagramu: @life_in_streets

VYDEJTE SE NA CESTU SMARTOGRAFOVÁNÍ ŽIVĚ

KDY?

19. 10. 2017 v 17:00

KDE?

Galerie Lurago
Palackého 4995/85
Chomutov

DĚKUJEME SPONZORŮM, BEZ KTERÝCH BY NEBYLO MOŽNÉ VÝSTAVU REALIZOVAT:

Chcete i vy přispět na realizaci výstavy? Napište nám, prosím, na info@smartografie.cz.

BlueSail
e4c group

...s vašimi signály do kosmu a zpět.

vyvolej.to
vystava-plakat